LT EN RU
 
 

Magister Sistema Caffè

 

1997 metais įkurtos kompanijos „Magister Sistema Caffè“ pagrindinis tikslas – kurti ir gaminti ypač kokybiškus bei patikimus espreso kavos aparatus.

Jau pirmaisiais kompanijos gyvavimo metais įveikti rinkos keliamus iššūkius „Magister Sistema Caffè“ padėjo tinkama verslo filosofija ir, žinoma, patyrę specialistai. Dėl to pirmieji espreso kavos aparatų modeliai – MS ir ES – dar ir dabar laikomi kompanijos pasididžiavimu: rinkoje šie kavos aparatai išsiskyrė kaip kokybės, kruopštaus gamybos proceso ir preciziško dizaino vaisius.

Vos pasirodžius MS ir ES ekspreso kavos aparatų modeliams, didelėmis pastangomis ir su didžiausiu entuziazmu buvo sukurti nauji, tobulesni – KMS ir KES. Kuriant šiuos modelius didelis dėmesys buvo skiriamas ne tik tradiciniam produktų gamybos procesui, bet ir jų nepriekaištingam dizainui, kuris, beje, prilygo itališkam.

Taigi nenuostabu, kad kokybės ir patrauklumo duetas „Magister Sistema Caffè“ greitai pelnė šlovę.

„Kappa“ linija, siūlanti aštuonias skirtingas espreso kavos aparatų rūšis, rinką tiesiog pavergė. O po kurio laiko sukurta dar stipresnė linija – „Kappa Xp“, rodos, pranoko visus vartotojų lūkesčius dėl stulbinamo kavos aparatų rafinuotumo, pavertusio juos tikru itališko dizaino pavyzdžiu, ir kompaniją pakėlusiu į dar aukštesnį lygmenį.

Pirmųjų savo darbo įvertinimo ženklų „Magister Sistema Caffè“ sulaukė prestižiniame finansų laikraštyje „Il Sole 24 ore“: išspausdintas straipsnis, pavadinimu „Kavos ruošimo aparatai tikriems meistrams“. O pati Milano miesto taryba kompanijai įteikė „Auksinio Merkurijaus“ apdovanojimą už verslo vertybių puoselėjimą.

Vis dėlto minėti pasiekimai – tik atspirties taškas ateičiai. „Magister Sistema Caffè“ tikslas – įveikti bet kokią konkurenciją ir padaryti viską, kad savo klientams galėtų pasiūlyti išskirtinius gaminius. Vienas naujausių kompanijos „perliukų“ – „F-2006“ – jau dabar džiugina daugelį klientų.

Taigi galime tik pasidžiaugti, kad, kaip rodo reklaminės akcijos, „Magister Sistema Caffè“ prekės ženklas nepaliaujamai plinta visame pasaulyje!